Skip to content

Hakkımızda

Özbek Mühendislik

Hizmetlerimiz 
Mühendislik
Danışmanlık
Kurulum

Firmamız 1989 yılında Özbek Ticaret olarak kurulmuştur. 1992 yılında ticari ünvanımız Özbek Isı Sistemleri Limited Şirketi olarak değişmiştir. Eğitimli kadrosuyla birlikte tesisat ve taahhüt konularında kaliteli hizmet veren firmamız çeşitli markaların yetkili bayiliklerini alarak sektörde lider konuma gelmiştir. İlk olarak İntergaz daha sonra da Ferroli ile bayilik anlaşmaları yaparak kalıcı hale gelmiştir. Son olarak uluslararası adını duyurmuş bir marka olan Vaillant , Braas Solar sistemleri ve Fronuis On Grid Inverterler ile anlaşma yaparak güneş enerjisi sistemleri konusundada hızla ve güvenle büyümeye devam etmektedir.

Doğalgazın gelişmesiyle birlikte hem bölgesel hem de ülke genelinde başarılara imza atan firmamızın bu başarıları da bayiliklerini aldığımız markalar tarafından ödüllendirilmiştir.

Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için yeşil enerji ve yenilenebilir enerji kaynaklarından elektrik üretimine inanan ÖZBEK Mühendislik karbon salınımının azalmasına destek olan projelerde yapımcı ve yatırımcı olarak faaliyet göstermeyi benimsemiş ve bu doğrultuda organize olmuştur.

2007 Yılından bugüne Yenilenebilir Temiz ve Çevre Dostu enerji sistemleri konusunda faaliyetlerine hız veren ÖZBEK MÜHENDİSLİK; kamuoyu ve müşterilerini bilgilendirme konusunda tanıtım çalışmaları yapmaktadır ve bu sektöre katkıda bulunmanın bir sorumluluk olarak kabul etmektedir.

Kalitesi Türkiye ve tüm Dünya’ da onaylanmış ürünler ile etik ve kaliteli hizmet sunmak ana prensibi olan ÖZBEK MÜHENDİSLİK tüm çalışmalarında teknik ve ticari olarak kullanıcı memnuniyeti ve ideal çözüm temel hedefidir ve bu amaçla her projeyi ihtiyacı karşılamaya yönelik teknik olarak uygun ve ekonomik çözümler oluşturmaya özen göstermektedir.

ÖZBEK MÜHENDİSLİK her türlü malzeme, cihaz, sistem v.b. taleplere; teknikmüşavirlik, projelendirme dahil, pazarlama, devamlılık ihtiva eden projeler için stok bulundurma, toptan ve/veya perakende satış, teknikservis, montaj, satışöncesi ve sonrası tüm hizmetleri, komple anahtar teslimi olarak sunmaktadır.

Bir sonraki projeniz için kaliteli ve uygun maliyetli bir firma mı arıyorsunuz ?

Misyonumuz

Temiz, Güvenli, Yenilenebilir Enerji

Temiz Enerji

Yenilenebilir Enerji

Ev & Ofis Çözümleri

Ekonomik