Skip to content

Fronius Wattpilot

Enerji maliyetleri denilince çoğu kişinin aklına elektrik maliyetleri gelmektedir. Bununla birlikte, günlük hayatımızın birçok sektörü için enerjiye ihtiyacımız var. Bunun en büyük payını mobilite oluşturmaktadır. Wattpilot ile Fronius şimdi elektrikli otomobillerin şarj edilmesi için pazara mükemmel çözümü sunuyor. Böylece Fronius, sektör eşleştirme çemberini kapatıyor ve artık tüm enerji sektörleri için ürünler sunabiliyor: elektrik, ısı ve şimdi de mobilite.

Fronius Wattpilot’un iki versiyonu mevcuttur: 11 kW ve 22 kW ile yol için esnek şarj kutusu (Wattpilot Go) veya evde 11 kW ile sabit versiyon (Wattpilot Home). Çeşitli adaptör setleri sayesinde Wattpilot Go ile tüm prizlerde şarj edebilirsiniz: kamp alanında, yüksek voltajlı prizde veya normal Schuko prizinde.

PV FAZLASI İLE ŞARJ

Wattpilot, e-arabayı kendi güneş sisteminizden gelen fazla elektrikle şarj etmek için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Güneş ışığının az olduğu günlerde bile, tavandan gelen elektrik genellikle aracı günlük sürüş mesafesi için şarj etmeye yeterlidir.

ÜCRETSİZ ŞARJ MODU SEÇİMİ

Wattpilot ile e-arabanızı nasıl şarj etmek istediğinizi seçme özgürlüğüne sahipsiniz. Ya çok ucuza ya da bir sonraki yolculuk için istenilen miktarda enerji ile.

UYGULAMA İLE HER ŞEY GÖZ ÖNÜNDE

Solar.wattpilot uygulamasıyla her zaman kontrolünüz altındasınız. Her yerden şarj modlarını değiştirebilir ve diğer ayarları yapabilirsiniz. Android ve iOS için kullanılabilir.