Skip to content

Fronius Symo Advanced

Fronius Symo Advanced sadece milyonlarca kez kendini kanıtlamış olan esnekliğiyle değil, aynı zamanda yeni donanımıyla da öne çıkmaktadır. Güvenlik konusunda
dikkat çeken özelliklerden biri, entegre Fronius Arc Guard teknolojisidir. Fronius Symo Advanced bu sayede en yüksek standartları bile aşmakta ve her boyutta ticari fotovoltaik tesis için geleceğe uyumlu ve güvenilir bir seçim haline gelmektedir. Fronius Symo Advanced. Designed to rely on.

Fronius Symo Advanced Fronius’un SnapINverter portföyünde yeni bir sayfa açıyor. Milyonlarca kez kanıtlanmış performans, yeni güvenlik teknolojisiyle buluşuyor. Böylelikle Fronius Symo Advanced hem tesisatçılar hem de müşteriler için hiç olmadığı kadar geleceğe uyumlu bir seçim haline geliyor.

01. Daha fazla güvenlik dahil

Algıla, müdahale et, öğren: Yeni Fronius Arc Guard teknolojisi tam olarak bu prensip uyarınca tehlikeli arklara karşı koruma sağlıyor. Fronius tarafından geliştirilen algoritma, arkları güvenli bir şekilde algılıyor ve henüz bir yangın oluşmadan fotovoltaik tesisi kapatıyor. Fronius Arc Guard, ark algılamasını daha da hassas hale getirmek ve sistem korumasını optimize etmek için üretici tarafından sürekli geliştirilmektedir.

02. Sınırsız özgürlük

Karmaşık çatılar için kolay planlama: SuperFlex Design sayesinde bu mümkün. Solar paneller, Fronius Symo Advanced geniş bir giriş gerilim aralığını ve oldukça yüksek fotovoltaik modül akımlarını kapsadığı için son derece esnekçe ayarlanıp anahtarlanabilmektedir.

03. Fabrika çıkışlı optimum performans

Fronius Symo Advanced, solar paneller kısmen gölgede olsa bile Dynamic Peak Manager sayesinde maksimum verime ulaşmaktadır. Yazılım temelindeki akıllı gölgeleme yönetimi fabrika çıkışlı olarak kuruludur ve ilave bir bileşen gerektirmez.